Tālr.: 29495423  
E-pasts: miedzins@gmail.com

Preču piegāde

 Preču piegādes izmaksas nav iekļautas norādītajā preču cenā.

 

Pēc Jūsu veiktā pasūtījuma saņemšanas, mūsu darbinieks ar Jums sazināsies, lai precizētu preču piegādes vietu, laiku un izmaksas. 

Lielākoties visas preces iespējams saņemt pēc pilnīga rēķina apmaksas, izņemot gadījumus, ja prece ir beigusies, vairāk attiecas uz matračiem, izliektiem koka rāmjiem, voilakiem un virsmatračiem, tad rūpnieciskās izražošanas un atvešanas laiks var ilgt no 4 - 6 nedēļām.

Jūsu izvēlēto preci Rīgā un tuvākajā Rīgas apkaimē piegādājam paši, iepriekš ar Jums sazinoties pēc Jusu norādītās adreses 3 darba dienu laikā. Par piegādes izmaksām var norēķināties gan pērkot preci veikalā, gan preces saņemšanas brīdī (lūdzam sagatavot precīzu naudu). 

Pārējā Latvijas teritorijā preču piegādes pakalpojumus veicam ar kurjerpasta starpniecību. Par kurjerpasta pakalpojumiem jānorēķinās iepriekš veicot naudas pārskaitījumu.

Ja prece tiek saņemta mūsu veikalā Tērbatas ielā 59/61, tad maksa par piegādi netiek aprēķināta.

 

   Preču piegāde ir paredzēta līdz mājas ārdurvīm Jūsu pasūtījumā norādītajā adresē. Prece netiek piegādāta uz vietām, kur transporta līdzekļiem aizliegts apstāties, kā arī Vecrīgas teritorijā, tādēļ šajos gadījumos lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko vietu, kur transporta līdzekļiem atļauts apstāties.

   Liela izmēra preču iegādes gadījumā, būsim pateicīgi par palīdzību, preces izceļot un pārvietojot, kā arī lūdzam brīdināt iepriekš, ja šāda palīdzība no Jūsu puses nav iespējama.

 

Piegādes izmaksas:

  • Rīgā - (spilvenus, segas, gultasveļu, palagus, virsmatračus, voilakus un bērnu gulēšanas piederumus) - 5LVL vai 7,11 euro 
  • Rīgā - (matračus un izliektus koka rāmjus) - 10LVL vai 14,23 euro
  • Rīgas rajonā - (spilvenus, segas, gultasveļu, palagus, virsmatračus, voilakus un bērnu gulēšanas piederumus) - 10LVL vai 14,23 euro
  • Rīgas rajonā - (matračus un izliektus koka rāmjus) - 15 - 20LVL vai 21,34 - 28,46 euro

 

 

 

Copyright © 2007 - 2014 SIA „Miedziņš”, Reģ. nr. 40002024588, Tērbatas iela 59/61, Rīga, LV - 1001
Informācijas pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.


Apskati biroja preču cenas 349 Latvijas internet veikalos.Apskati biroja preču cenas 349 Latvijas internet veikalos. Visi Internetveikali un cenas Top.LV